3 יתרונות של קידום אתרים אורגני לעומת ממומן

קידום אתרים אורגני לעומת ממומן

קידום אתרים אורגני וקידום ממומן הם שתי שיטות פרסום המובילות כיום בעולם השיווק באינטרנט אך תמיד נשאלת השאלה באיזו פלטפורמה כדאי לי לפרסם ולעבוד אתה? התשובה לכך תלויה בפרמטרים רבים המתקשרים לתזרים העסק, החוסן הכלכלי של בעל העסק, כמות לקוחות קיימים, אופי המוצרים ועוד. היום נציג בפניכם דווקא את היתרונות של קידום אתרים אורגני על פני הממומן.

קידום אתרים אורגני
יתרונות קידום אתרים אורגני לעומת קידום ממומן
  1. עבודה לטווח הארוך – קידום אתרים אורגני היא טכניקת פרסום הפועלת לטווח הארוך. קידום האתר מתבצעת באופן סיזיפי ושוטף ועל כן אתר מקודם, ברוב המקרים, גם אם יפסיק את פעולות הקידום – יוכל להחזיק בתוצאות גבוהות גם לאורך שבועות או חודשים קדימה (בהתאם לגובה התחרות בנישת האתר כמובן). בנישות לא תחרותיות אתרים יכולים להחזיק בתוצאות הראשונות גם לאורך שנים עם עבודת קידום בהילוך נמוך או רק מ"שאריות" העבודה שנעשתה לאורך התקופה הקודמת. כמובן שאי אפשר לצפות לעשות לאתר קידום למשך תקופה קצרה ולקוות שזה יחזיק מעמד לאורך זמן.
  2. רווחי יותר – טכניקת הקידום האורגני הנה רווחית יותר לטווח הארוך ומדובר ביתרון גדול לעסק שיכול להחזיק מעמד בהשקעה בפרסום לטווח הארוך. הלידים יגיעו בכמות גדולה יותר לעומת ההוצאה החודשית לאחר תקופת קידום ממושכת ועל כן ייחשבו למוזלים יותר מאשר הייתם צריכים להביא אותם בכל פעם מחדש באמצעות קמפיין ממומן.
  3. מוניטין – ודבר נוסף שבעלי עסקים לא תמיד שמים לב אליו או לוקחים אותו בחשבון הוא המוניטין של העסק. כבר שנים שגוגל נמצאת במרכז חיינו וכל אדם המעוניין לחפש משהו מחפש אותו בגוגל. מכאן ניתן להבין מדוע אנשים רבים מחזיקים יותר מחברות המופיעות בתוצאות הראשונות לחיפושים שהם מבצעים. כך למשל אם אתם מחפשים חברה לבניית אתרים – הרי שאם תחפשו ביטויים המאפיינים את התחום כמו בניית חנות וירטואלית או בניית אתרי מסחר – וודאי תיכנסו קודם כל לתוצאות הראשונות ובטח גם תרגישו שמדובר בחברת בניית אתרים מובילה שכן היא מופיעה בתוצאות הראשונות לחיפוש שלכם.

לסיכום; לקידום האורגני יתרונות רבים גם כלכליים, גם בעבודה לטווח הארוך וגם בקידום המוניטין של המותג. אם אתם מעוניינים בטכניקת פרסום איכותית ומשתלמת לטווח ארוך הרי שקידום אתרים היא הטכניקה עבורכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד