שירותי ERP פתרונות תפורים ללקוח

שירותי ERP

פתרונות ארגון ומלאי, ניהול תהליכים עסקיים, ניהול לוגיסטי טוב יותר, ניהול חשבונות בתוכנה אחת, שירות לקוחות ועוד – כל אלה מאפיינים את שלל הפתרונות שמערכת ושירותי ERP מקנים למשתמשים בה. אבל מה צריך לדעת על המערכת ומדוע היא כה פופולארית בקרב לקוחותיה? הכל בהמשך.

שירותי ERP

מהי מערכת ERP?

מערכת erp  היא מערכת ממוחשבת כלל ארגונית המתאימה למגוון סוגי עסקים שמתמקדת בניהול מלאי, ניהול מחסן ולוגיסטיקה, ניהול משאבי אנוש, ניהול מעבדה, אגף מכירות, הנהלת חשבנות ועוד, כאשר המערכת מסונכרנת עם שאר האגפים בארגון ומסייעת לשלוט בצורה טובה יותר על הנעשה בארגון עם מינימום טעויות.

הפתרונות שהמערכת מציעה הם ניהול כולל של כל המחלקות בארגון תוך סנכרון אליהן ומתן גישה לעובדי הארגון ושליטה על האגפים השונים, כאשר החלוקה בשליטה נעשית בהתאמה אישית לצרכי הארגון.

אילו פתרונות נוספים מציעה המערכת?

מערכת ERP מציעה ללקוחותיה שלל יתרונות ביניהם מערכת חכמה שעוטפת את כל צרכי הארגון וניהול הארגון תחת מעטפת אחד. באמצעות ERP ניתן לנהל את הארגון בצורה יעילה יותר תוך חסכון במשאבי אנוש, ניהול מרחוק של הארגון, שליטה אבסולוטית על המלאי, ועבודה מול כלל האגפים בסנכרון מלא עם מינימום טעויות.

מה צריך לדעת על ERP ?

ERP מחליפה את כל התוכנות שישנן במחשב כולל תוכנות מלאי או הנהלת חשבנות וניתן באמצעותה לנהל גם את המשרד. על מנת לתפעל את המערכת, חשוב להטמיע אותה בין כל עובדים המשרד (תהליך שזקוקים בו לחברה המתמחה בהטמעת מערכת ERP) ולאחר ההטמעה ניתן לעבור במערכת בשיתוף פעולה יוצא דופן בין העובדים.

אז מי הארגונים שממשתמשים במערכת?

מערכת זאת משמשת בעיקר ארגונים בינוניים וגדולים בכל העולם וכמובן בארץ, בזמן שהמערכת מתאימה לארגונים גדולים שזקוקים לשליטה בכל האגפים והם יכולים לממן תוכנה מעט יקרה מן שאר המערכות.

עם זאת erp  היא כזאת תחסוך לארגון זמן, משאבים וכסף. במערכת משתמשות רשתות, מרכזי לוגיסטיקה, מעבדות, חברות תעופה, מרכזי לוגיסטיקה, ועוד.

הפופולאריות של ERP בארגונים גדולים הינה לא בכדי, וזאת בשל שלל הפתרונות שהיא מאפשרת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד