תרומות לנזקקים

תרומה לנזקקים

כל מי שבקיא בעולם התרומות ועמותות חסד יודע, שישנם לא מעט גורמים אשר מעניקים תרומות לנזקקים ועוסקים בכך במשך כל ימות השנה. בין אם מדובר בעמותות וארגונים בציבור הדתי והחרדי ובין אם מדובר בארגונים שקשורים לציבור החילוני.

בשנים האחרונות, בזכות האינטרנט אנחנו יכולים לראות שתי תופעות חשובות, הראשונה, גידול במספר העמותות והתנועות אשר מבצעות מבצעי התרמה עבור נזקקים, התופעה השנייה היא, אנחנו יכולים לראות אפשרויות התרמה ייחודיות, אשר מאפשרות לבצע מבצעי התרמה פשוטים ונוחים, אשר כל אחד יכול להשתתף בהם.

השיטה היא פשוטה, במקום ליצור קשר טלפוני עם אנשים, אפשר לפנות אליהם דרך המייל, פייסבוק או אתרי אינטרנט. בין אם זה במסגרת קמפיין רגיל או ממומן. בצורה כזו אפשר ליצור קשר עם אנשים באופן ישיר, להסביר להם על הקמפיין, משמעות ההתרמה ועוד. בכל פנייה כזו אנחנו גם יוצרים אופציה שהם יכולים לתרום כסף באופן מיידי, לחיצה אחת והם יכולים לתרום. זה מקל מאוד על התהליך, הופך אותו מאוד פשוט ונוח, חוסך זמן ועלויות

אחת היתרונות של מבצעי תרומות לנזקקים דרך האינטרנט הוא שניתן להגיע אל קהל גדול יותר בזמן קצר. לכן אנחנו יכולים לראות הרבה יותר קמפיינים שמצליחים לגייס כספים דרך הרשת. כמו כן, אפשר לגייס את התקשורת לשם כך בצורה פשוטה ומהירה. אומנם זה דורש מאיתנו עבודה נכונה, פנייה אל האנשים הנכונים ומיקוד של הפנייה, אך זה בהחלט יכול לעזור.

תרומות לנזקקים, זו תופעה מוכרת לא רק בארץ, אך בישראל פועלים כידוע מגוון רחב של עמותות וארגונים אשר עושים מבצעי התרמה למען נזקקים בכל האוכלוסייה. מבצעים אלו נועדו לעזור לציבור החלש, לקבל תנאים בסיסיים ומעבר לכך בשביל ליהנות מאיכות חיים ושגרת חיים סבירה. יתרה מזו, אותם מבצעים מצליחים להעניק למשפחות הנזקקות, דברים שיכולים להקל עליהם והן צריכות אותתם בשביל ליהנות מאפשרות להתעסק בדברים אחרים שקשורים לאיכות ורמת החיים שלהם, למשל בריאות, חינוך, פרנסה ועוד.

מכאן אנחנו יכולים להבין עד כמה הרעיון של תרומות לנזקקים הוא חשוב לכל שכבות האוכלוסייה.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד