איך הגוף מרפא את עצמו

טיפול בתת מודע

הידעתם כי הגוף יכול לרפא את עצמו? רבים האנשים שרוצים לחדול מליטול תרופות שונות ולהתחיל לרפא את גופם באופן טבעי. לשם כך חשוב לדעת כיצד הגוף יכול לרפא את עצמו. אז כיצד מבצע הגוף ריפוי עצמי? במאמר הבא נספר לכם יותר על ריפוי הגוף, וגם על שיטה חדשה שכל אחד יכול ללמוד בעזרתה כיצד אפשר להפטר ממחלות באופן מחשבתי.

טיפול בתת מודע

אז כיצד הגוף מרפא את עצמו?

פצעים ודימומים – כאשר הגוף שלנו פצוע ומדמם, לגוף ישנה שיטה מדהימה לריפוי עצמי. כאשר בגוף ישנו חתך הגוף יודע כיצד לרפא את עצמו. כאשר ישנו חתך בעור, הגוף מיד מתחיל בפעולה של יצירת תאים ובניית רקמות מחדש וזאת על מנת לאחות את הגוף. חבישת הפצע שאנו מבצעים והחיטוי של הפצע, נועדה בעצם למנוע זיהום וזאת בשם זיהומי אוויר שאנו בני האדם יצרנו עם בטבע. אילולא היו זיהומים אלה, לא היינו זקוקים גם לחיטוי.

החלמה משברים – בזמנים של שבר בעצם הגוף יודע לאחות לבד את העצם. איחוי העצם נעשה באופן אוטומטי על ידי הגוף, כאשר השבר מתאחה לבד. בו בזמן למרות שאנו חשים כאב, הגוף מפריש משככי כאבים לאזור הכאב. קיבוע העצם על ידי הרופא נעשה כדי שהאיחוי יעשה בזווית נכונה וכדי שהאיבר יחזור לתפקוד מלא.

הפרשות של משככי כאבים – כפי שהזכרנו, באיחוי עצם, הגוף יודע להפריש משככי כאבים. מי שחש בכאבים כרוניים כמו למשל מיגרנות שהם כאבי ראש חזקים מאד שמפריעים לאיכות החיים, ישים לב שאם ינסה לא להיעזר במשככי כאבים, בשלב כל שהוא הוא יחוש הקלה בכאב, כמו למשל  זרמים של הקלה שמופרשים לראשו. הזרמים האלה הם משככי כאבים טבעיים שהגוף מפריש לאזור הכאב. הגוף יודע לאחר מספר שעות לשכך את הכאב לבד.

טיפול באמצעות התת מודע – התת מודע שלנו הוא מקום שבו מרוכזות כלל החוויות שלנו מהילדות ומתהליכי ההתבגרות שלו. בתת מודע טמונים לנו זיכרונות, כאבים, הדחקות של סיטואציות החל מינקות וכלל חוויות שונות שעברנו וכעת משפיעות עלינו מבחינה פיזית ונפשית. לעיתים רבות כאבים פיזיים ונפשיים מגיעים מהתת מודע. אם נדע לשלוט בתת מודע שלנו נוכל באמצעות התת מודע לרפא כאב. טיפול בתת מודע שמתבצע על ידי אורן זריף יכול להעביר לכם כאב וזאת באמצעות ריפוי של הגוף וקבלת כלים מתאימים לריפוי כזה. נסו להשתמש בגוף שלכם ובתת מודע לרפא את הגוף ותוכלו להיעזר בכלי המופלא שלכם והוא גופכם ומחשבתכם למען איכות חיים גבוהה יותר וחיים ללא כאב.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד