אי למטבח ובזול ובאיכות ששווה השקעה

אי למטבח

אי למטבח

תכירו את טרנד העיצוב המוביל כיום במטבח הישראלי – ה"אי". מה שפעם נחשב לפנטזיה בלתי-ממומשת ויקרה להחריד עבור רבים, הפך בשנים האחרונות לנחלת הכלל. המחירים ירדו, האיכות השתפרה והמגוון התעצם. חגיגה גדולה של עיצוב מודרני וייחודי! כיצד ניתן לבחור אי למטבח בזול ובאיכות טובה? כל הפרטים מיד.

מהו אי למטבח?
למי שלא יודע, נספר שאי למטבח הוא יחידת עבודה הנמצאת בנפרד מאזור השיש המרכזי, ויוצרת חיץ בין שני חלקי המטבח. האי משמש לשלוש פונקציות מרכזיות: אחסון, משטח עבודה וישיבה (למטרות אוכל, עבודה, או כל מטרה אחרת). בבחירת אי למטבח חשוב לוודא שהוא אכן יספק עבורכם את כל אלו. שאלו את עצמכם מה יהיה השימוש התדיר ביותר שלו (למשל, ארוחות קלות במהלך היום יום) והתאימו את מאפייניו לשימוש זה.

בחירת אי למטבח – חשוב לדעת
קיימים מספר מודלים מרכזיים למראהו של אי, אשר מתחשבים בגודל הקיים עבורו, במספר הנפשות במשפחה (או ליתר דיוק – במספר הכיסאות שהלקוח רוצה בצמוד לאי, אם בכלל), ובאלמנטים החשובים ביותר עבור הלקוח. דוגמא לאלמנטים שכאלו – נגישות משני צידי האי, אחסון דו-כיווני, אופן ישיבה המעניק קשר עין בין הסועדים, המשכיות לארונות המטבח או הפרדה מוחלטת מהם ועוד. כמובן שמומלץ בחום להיעזר בשירותיו של מעצד פנים או אדריכל מקצועי.
מעבר לכל אלו, הסיפור המרכזי באי למטבח הוא השיש אשר מרכיב את החלק המרכזי שבו. בחירת השיש חייבת להיות נכונה ואיכותית. כמובן שאין להתעלם מההתאמה העיצובית הנדרשת, אך שימו את איכות השיש בראש סדר העדיפויות. ודאו כי השיש שלכם חזק ועמיד לפגיעות, מכות, חתכים ושריטות; שצורתו נותרת בעינה לאורך עשרות שנים; שחום גבוה, רטיבות או פגעי לחות לא משפיעים עליו; ועוד.

חברת "ניר צבי" הוותיקה (לא פחות מ-40 שנות פעילות) הינה יצרנית השיש הגדולה בישראל. באתר ובסניפי החברה תוכלו להתרשם ממגוון דגמי השיש העצום (למעלה מ-350) אשר יוכלו לשמש אתכם במהלך הקמת אי למטבח. בזכות כוחה, גודלה ועוצמתה, מספקת החברה מחירים הוגנים ושירות מעבר לכל דמיון. חושבים על אי למטבח? תחשבו "ניר צבי".

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד