המכירות יורדות? בעיה של עסקים רבים

לקוח סמוי

לקוח סמוי

עסקים רבים מגלים כי כאשר חולף הזמן המכירות שלהם יורדות. זוהי בעיה כאובה המשפיעה על הרווחיות של עסקים רבים והיא גורמת לבעיות קשות. אם אנחנו בעלי עסקים והמכירות שלנו יורדות אנחנו חייבים לטפל בבעיה בצורה המהירה ביותר. לעתים מדובר בבעיה שחולפת עם הזמן והמכירות חוזרות לסורן, אך לעתים אין זו בעיה עונתית אלא בעיה חריפה שמקורה בחנות שלכם. הדבר הכי חשוב כאשר אנחנו מנהלים עסק או חנות היא להיות עם היד על הדופק ולקרוא את קהל הלקוחות שלכם בצורה הטובה ביותר. ככל שתדאגו לטפל בבעיית המכירות כך העסק שלכם ישרוד ליותר זמן ואתם תהיו רווחיים יותר. זהו דבר בעל משמעות גדולה אליה אנחנו צריכים להיות מודעים.

כיצד ניתן לברר מדוע המכירות יורדות?

אך כיצד ניתן לברר מדוע המכירות יורדות, כיצד נדע במה הדבר תלוי? ישנו קושי מהותי לבעלי עסקים לדעת מדוע המכירות שלהם יורדות וכיצד ניתן לטפל בבעיה. בכדי לדעת בצורה הטובה ביותר מדוע המכירות יורדות יש צורך לבצע בקרה מעמיקה על העסק ולבחון אותו בזכוכית מגדלת. ככל שהבקרה תהיה יותר טובה כך אתם תדעו כי אתם מטפלים בעסק בצורה יותר טובה וכך אתם תהיו בטוחים כי אתם מנהלים את העסק שלכם בצורה יותר חכמה. חשוב מאוד לברר מדוע המכירות יורדות ובקרה על העסק היא הדרך הטובה ביותר לבירור זה.

לקוח סמוי – הבקרה הטובה ביותר לעסק שלכם

אך השאלה היא איזה בקרה נבצע, ומה הבקרה שתעזור לנו בצורה הטובה ביותר. התשובה היא שאנחנו יכולים לבצע בקרה איכותית באמצעות לקוח סמוי. לקוחות סמויים הם לקוחות המגיעים לעסק שלכם ככל לקוח אחר ומבצעים רכישה בחנות שלכם. לאחר ביצוע הרכישה הלקוחות הסמויים מבצעים משוב על מה שראו בעסק שלכם. המשוב הוא מקצועי ביותר וניתן להפיק ממנו תובנות גדולות בנוגע לשאלה מהו העסק שלכם וכיצד יש לשפר אותו. כך הלקוח הסמוי יכול לעזור לכם במידה ניכרת ולאפשר לכם לבקר את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר וזהו יתרון אדיר אליו אנחנו צריכים להיות מודעים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד