קרס לכם מערך הרייד? התקשרו למומחה שיציל את המצב

שחזור רייד

בעיות עם סביבה ממוחשבת עלולות להוביל לאבדן זמן, כסף ומשאבים. כאשר המחשב שלכם גורם לבעיות, קורס, נתקע או שישנן בעיות של אבדן נתונים – אתם נמצאים בתסכול נוראי, נכנסים למשבר ולעיתים רבות אף מפסידים כסף זמן עבודה ולקוחות חשובים.

קריסת מערך רייד

כאשר קורס לכם מערך הרייד ( Raid בלועזית) , אתם בעצם מאבדים מידע רב שנשמר במחשב, כי הרי רייד הינו מערך דיסקים קשיחים שיוצרים את היחידה שבה מאוחסן המידע במחשב שלכם, והוא זה ששולף מידע בצורה מהירה מהמחשב, שומר מידע ומשחזר אותו. לכן קריסה מסוג זה יכולה להיות הרסנית בעיקר אם המחשב שלכם הוא כזה שבאמצעותו אתם מנהלים עסק.

מה עושים במקרה כזה?

מתקשרים למומחה במחשבים שיציל אתכם! ומיד! חשוב לדעתם שרייד הינו מרכיב אמין ונוח לשימוש והוא מחזיק מידע יקר לעסקים וארגונים. ולכן הוא כה פופולארי בקרב אנשים, ואם הוא קורס חייבים להציל אותו. הרייד שהוא למעשה דיסק קשיח רגיל, מורכב לוגית, והוא רכיב אלקטרוני בעל מערכת הפעלה שמתייחסת אליו ככזה.

כיצד מטפלים המומחים ברייד שקרס?

כאשר אתם מטפלים ברייד שלכם מול איש מקצוע מומחה, איש המקצוע מבצע שחזור רייד על מנת שהמידע החשוב שנשמר עליו לא יאבד. איש המקצוע בודק מה הבעיה ברייד, והאם מדובר בבעיה פיזית או לוגית. בשחזור מנסה המשחזר להבין את הבעיה לעומק ובאמצעות מספר אופציות שהוא מבצע, הוא מנסה לבצע שחזור בכל הכלים שיש באמצעותו.

מה עושים כאשר מערך הרייד קורס עוד לפני הגעת איש המקצוע אליכם?

אם אתם מבחינים שמערך הרייד קורס, חשוב עוד לפני הגעת הטכנאי אליכם, להפסיק את פעולת השרת, ולהתחיל לבצע פעולת בנייה מחדש כדי להקטין נזקים. חשוב לא להוציא את הדיסק מהשרת לפי שיצרתם קשר עם איש מקצוע כדי לשחזור הרייד, או לפני שיצרתם קשר עם חברה מנוסה או מעבדה. עוד חשוב לסמן את המיקום של כל דיסק בשרת עם מספר הדיסק וגם על ה על ה Rack..

בהצלחה!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד