הלוואות

מכון סקרים
משרד משותף
Learn.

המצב הכלכלי בארץ, רק הופך להיות לחוץ מיום ליום. אנשים רבים נאלצים לקחת הלוואות מהבנקים או מגופים חוץ בנקאיים אחרים. ישנם כאלה שאינם מעניינים לפגוע באובליגו הבנקאי שלהם והם מעוניינים לפנות לחברות האשראי למתן הלוואות חוץ בנקאיות או מגופים שונים שהם אינם הבנקים. יש לבחור את ההצעה הטובה ביותר, מבחינת הריבית, התשלומים שיש לפרוס ועוד. אנשים רבים חיים על מסגרת אשראי קבועה בבנק, אבל ישנם מקרים של חודשים שיש בהם הוצאות גבוהות יותר ומשפחות רבות כורעות בעומס. ילדים שזקוקים לעזרה כגון לימודים או חתונה, הדבר היחידי שניתן לעשות הוא לקבל הלוואה למימון לימודים, חתונה, שיפוץ בית ועוד.

 

ניתן למצוא מסלולי וסוגים שונים של הלוואות, כמו הלוואה ברגע,  הלוואת אקספרס, הלוואה לכל מטרה, הלוואה לרכב , הלוואה לסגירת מינוס, הלוואה לעובדי מדינה ועוד. יש מימון לעסקים, אשר מעוניינים להתפתח, או כאלה שמעוניינים לקחת מהבנק או מגופי מימון חוץ בנקאיים הלוואה לפתיחת עסק.

 

מה כדאי לברר לפני פנייה לחברת מימון חוץ בנקאית?

 

מי שחושב כי פנייה לחברת מימון חוץ בנקאית, כרוכה בהסתבכות עם השוק האפור, טועה. אם מדובר בחברה מוכרת שמעניקה הלוואות חוץ בנקאיות בפיקוח של משרד האוצר ובנק ישראל, יוכל להיות שקט ובטוח, כי החברה היא אמינה ואינה קשורה  לשוק האפור חלילה ניתן למצוא הלוואה שמגיעה במזומן, כך שמי שיש לו לכבות שריפות, יוכל לקבל את הסכום ולכסות חובות שונים.

 

כל חברה או בנק שמלווים כספים בריבית, מעוניינת לקבל את מצב החשבון שלכם בשלושת החודשים האחרונים, תלושי משכורת ועוד. יש להגיע עם כל המסמכים הדרושים וחברת מימון חוץ בנקאית, תברר בזמן קצר של עד 48 שעות ותיתן לכם אישור על ההלוואה.

 

מימוןמחברות הביטוח

 

ישנם אנשים שיש להם ביטוח פנסיה כבר שנים שנעשה באופן פרטי. חברות ביטוח שונות, מעניקות מימון למבוטחים, במידה והם זקוקים לכסף באופן דחוף. יש לברר לפני שתיקחו הלוואה, אם באמת היא דחופה. יש לציין כי הלוואה לוקחים רק במצבי חירום ולכן יש להמתין רק לרגע המתאים. מי שמעוניין לקחת הלוואה, כדאי כי יתחיל להתעניין לגבי הריביות השונות, כמה אחוזי ריבית  +פריים לשנה, מי מעניק את הריבית הכי נמוכה וכן הלאה. כדאי להתייעץ עם יועץ פיננסי, אשר יש לו קשרים ויוכל להשיג לכם את הריבית הנמוכה ביותר בשוק.

 

בגלל התחרות בין הבנקים וחברות מימון חוץ בנקאיות שכולו גם חברות ביטוח ואשראי, תוכלו למצוא את הריבית הטובה והנמוכה ביותר וכן, אפשרות לפרישת תשלומים נוחה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד