לא יכולים להתמודד לבדכם עם פינוי ירושות?

פינוי דירה

כאשר בן משפחה אהוב הולך לעולמו זה אף פעם לא קל, וכאשר כל חפץ מזכיר אותו זה נעים וקשה גם יחד. אי לכך, אנשים שיורשים דירות עשויים להתקשות ביותר להכין את הדירה לקראת מכירה, ולו כי היא מכילה חפצים של חיים שלמים ובנוסף כיוון שיש לא מעט עבודה שהדירה מצריכה. על כן טוב לדעת שניתן לקבל עזרה גדולה בעת פנייה אל חברת פינוי תכולה, שבין היתר מתמחה במלאכת פינוי ירושות.

פינוי דירה

למה ניתן לצפות?

עבור מי שטרם נעזר בשירותי חברה מקצועית בתחום פינוי תכולה, נציין שכאשר מדובר במשימת פינוי ירושות ניתן לצפות לשורת המשימות הבאות:

  • עזרה במיון התכולה על מנת להבין מה מבקשים לשמור, מה מבקשים לתרום, מה מבקשים למחזר, מה מבקשים למכור ומה מבקשים לזרוק.
  • עזרה בבירור לגב חוקי העזר העירוניים, וזאת על מנת להבין היכן ניתן להשליך לפי חוק אל עבר המכולה.
  • עזרה בבירור היכן ניתן למצוא בקרבת מקום ארגונים שישמחו עבור תרומה כזו או אחרת.
  • שינוע כלל התכולה אל מחוץ לדירה.
  • עזרה באריזת הציוד על מנת לשמור על פרטיות הנפטר כאשר מתעורר הצורך.
  • עזרה בהחזרת הדירה להיות מסבירת פנים, ולו באמצעות שירותי חיטוי, הדברה, ניקיון ואף סיוד.

צוות מכבד ומתחשב

בעוד שתמיד חשוב שהצוות יהיה מבוטח, מאורגן, בעל יכולות פיזיות וכזה שעבר הדרכה מקצועית, הרי כאשר מדובר בצוות פינוי שמיועד לבוא במגע עם ציוד של קרוב משפחה קרוב שנפטר, הרי שגם יש צורך שהצוות יהיה אנושי ורגיש לקושי של הלקוח, וזאת על מנת לדעת לכבד, להתאים את קצב העבודה למוכנות הנפשית של בני המשפחה, להקל את כלל התהליך וכמובן שגם על מנת לשמור על התנהגות מכבדת אשר אינה פוגעת בזכר הנפטר. מכאן כאשר פונים אל חברת מקצועית, ניתן להיות בטוחים שהיא תימנע מהשלכה מזלזלת של התכולה ואף מעיקום פרצוף לנוכח מצב הדירה, אלא ניתן להיות בטוחים שלכל אורך הדרך היא תשמור על חזות מכבדת ותומכת ואף תקפיד להיות רגישה למצוקת הלקוח – כמובן כל עוד מדובר בחברה שמורגלת לפינוי ירושות.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד