נקודות למחשבה בקניית מתנת שחרור

gift-1420830__340[1]

המושג מתנות שחרור הוא מושג מאוד כללי; כל דבר יכול להיחשב למתנת שחרור ואולי מה שמגדיר אותה כך הוא הנסיבות שבהן היא מוענקת. מרגישים מבולבלים? בהחלט זה מובן, אנשים רבים אשר מחפשים מתנות לחברים ובני משפחה אשר זה עתה השתחררו מצה״ל מתקשים להחליט על המתנה. להלן מספר טיפים לבחירת מתנת שחרור.

טיפ ראשון – הטיול הגדול

כידוע רבים מהחיילים מתכננים טיול של אחרי צבא. אולי לא כולם אך זה בהחלט דבר מקובל מאוד. אם החייל או החיילת המשוחררת בעניין של טיול אחרי צבא אז זה יכול להיות כיוון טוב לבחירת מתנות שחרור. היכנסו לראש של החיילים המשוחררים ותבינו שעכשיו הם רוצים לחסוך כסף כמה חודשים על מנת שיוכלו לעשות טיול ארוך ביעדים המועדפים עליהם. מתנות כמו ציוד לטיולים מתאימות מאוד בתור מתנות שחרור למי שמתכנן טיול של אחרי צבא. הן גם שימושיות וגם יעזור למשוחררים לצמצם את הוצאות ההכנות לטיול. חנויות המחזיקות ציוד לחיילים מחזיקות בדרך כלל גם ציוד לטיולים, מה גם שיש חפיפה גדולה בין ציוד לחיילים לבין ציוד לטיולים. לדוגמה, המתנה יכולה להיות תרמיל גב למסע הדרכים; פנסים לנסיעות הלילה החשוכות; כילות כנגד יתושים למטיילים באזורים הטרופיים; ציוד לחיטוי ועוד דברים אשר יכולים להיות שימושים במהלך הטיול.

טיפ שני – לימודים

לא כל חייל משוחרר ממהר לקנות כרטיס טיסה להודו או דרום אמריקה. ישנם כאלו אשר מאוד ממוקדים על הקריירה ורוצים מייד להתחיל בלימודים. בשביל זה תמיד חשוב להכיר היטב את החייל המשוחרר ולדעת מהן התוכניות שלו לעתיד הקרוב. אם ישנה כוונה להיכנס מיד ללימודים תוכלו להעניק מתנות שחרור אשר מתאימות לסטודנטים כמו למשל; תיקים למחשב נייד, כרטיסי זיכרון USB, עטים מיוחדים ועוד מגוון מוצרים אשר יכולים להיות שימושיים.

טיפ שלישי – עוצמת המורעלות

ישנם חיילים אשר חולים על הצבא, על החוויות המטורפות שעברו ועל החברים הטובים. משוחררים מהסוג הזה ישמחו לקבל בתור מתנות שחרור כל דבר אשר יזכיר להם את הימים הללו של הצבא. אלו יכולים להיות פריטים אליהם מודפס סמל היחידה כמו למשל חולצות, מגבות ואפילו סדינים ועוד דברים דומים המתאימים למי שחי ונושם צבא.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד