איך הרצאות על מכירות מגדילות הכנסות?

הרצאות על מכירות

בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות יותר ויותר חברות ועסקים ובפרט אנשי מכירות, אשר מציעים הרצאות על מכירות. הרצאות אלו מיועדות לספק מידע וכלים כיצד לבצע מכירות בצורה מושכלת, כיצד להגיע אל קהלים חדשים ולהצליח לצבור קהל לקוחות גדול מספיק לעסק.

הרצאות על מכירות, מן הסתם, מיועדות להגדיל הכנסות עבור עסקים ובעלי מקצוע קטנים, זאת בהנחה כמובן ומי שמעביר את ההרצאה הוא איש מקצוע מנוסה שמכיר את התחום היטב מצד אחד, ומצד שני, מישהו שיכול לספק כלים מקצועיים, איכותיים אשר ניתן להשתמש בהם.

לפני שנבחן את השאלה, מה חשוב שיהיו באותן הרצאות, צריך לומר, בשביל שהן יהיו אפקטיביות הרי שאותם מרצים צריכים להיות בעלי ניסיון מעשי ותיאורטי בתחום. לא מספיק רק לדבר במילים גבוהות או יפות אלא צריך שיהיה משהו ממשי, אמיתי מאחוריהן, אחרת אי אפשר ללמוד מהתהליך דברים אמיתיים.

נקודה נוספת שחשוב לומר, הרצאות אלו מיועדות לא רק לאנשי עסקים או בעלי מקצוע. הן מיועדות גם לאנשי מכירות בחברות. הם יכולים להפיק תועלת רבה מהרצאות אלו, ללמוד כיצד להתמודד עם מצבים שונים בהם נתקלים בזמן המכירה, ולכן זה יכול להיות מאוד אפקטיבי עבורם.

מה צריך להיות בהרצאות על מכירות

כל תהליך מכירה מוגדר, כידוע, ממספר אלמנטים. ראשית, מתהליך הצגת המוצר או השירות באופן כזה שהלקוח ירגיש שהוא צריך אותו. שנית, התגברות על התנגדויות שונות שעלולות לצוץ במהלך השיחה. הקושי הגדול ביותר של אנשי מכירות הן התנגדויות שמופיעות לעיתים קרובות במהלך שיחות, מצד לקוחות שאינם מעוניינים בשירות או במוצר.

שלוש, הרצאות על מכירות צריכות לכלול נתונים, גרפים, וכן הדמיות של מכירות. הסיבה היא, זה הופך את ההרצאות להרבה יותר אמיתיות, ומעניקות יותר כוח למילים של המרצה. אם המרצה רק משתמש במשפטים או מילים מסוימות, זה לא משפיע, אך אם הוא יציג נתונים מספריים, עובדות או דברים אחרים, זה יכול לעזור לשכנע את אנשי המכירות בדרך.

ארבע, חשוב שההרצאה תכלול גם דרכים כיצד לשמר את הלקוח וכיצד לגרום לו לרכוש מוצרים נוספים באותה שיחה.
ההרצאה צריכה להיות קולחת, מעניינת, כזו שתגרום ללקוח להישאר כל הזמן מפוקס ובעניינים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד