הכול על הסכם גירושין שאולי תסכימו לחתום עליו

הסכם גירושין בכפר סבא

הסכם גירושין בכפר סבא

איזה אדם עומד מתחת לחופה וחושב על האפשרות שיום אחד הוא ירצה להתגרש? עם זאת, אלה הנתונים של מדינת ישראל: אחד מכל שלושה זוגות ימצא את עצמו פונה לרבות בבקשה לגירושין. אם זה נשמע לכם מוכר ואם גם אתם נמצאים היום בליבו של הליך כזה, כדאי שתדעו שלא תמיד זה חייב להיות סיוט. רבים מאיתנו מכירים את הסיפורים על כך שלהגיע לחתימה על הסכם גירושין בכפר סבא זה סיפור ארוך ומייגע אך לא תמיד זה חייב להיות המצב. פעמים רבות כאשר פונים לעורך הדין הנכון וכאשר מנסים לעשות את הדברים ביחד ולא אחד נגד השני – אפשר להרוויח זמן, כסף ואנרגיה.

איך לבחור את אנשי המקצוע שלכם?

כדי לחתום על הסכם גירושין בכפר סבא ועוד להבטיח שתצאו כמה שיותר מרוצים אתם צריכים, לפני הכול, לבחור עורך דין מומחה. לכן כדאי לכם לברר לגביו כמה שיותר פרטים כמו לדוגמה:

  • האם הוא עוסק בתחום הגירושין מזה שנים?

  • מזה כמה שנים הוא בכלל עורך דין?

  • האם הוא עובד לבד או בשיתוף פעולה עם עורכי דין נוספים?

  • האם הלקוחות האחרים שלו יכולים להמליץ עליו בחום?

  • האם הוא עובד גם בתור מגשר?

את כל הפרטים החשובים האלה ניתן לברר לגבי כל עורך דין אונליין, אז למה שלא תשקיעו בכך כמה דקות? בחירת איש המקצוע שלכם זה הרבה פעמים מה שיקבע איך תסיימו את תהליך הגירושין ולכן זה חשוב.

כמה עולה להתגרש?

מי מאיתנו חושב על גירושין ולא חושב על העלויות? הרי כולנו יודעים שלפעמים אנשים נשארים ביחד לאורך שנים רבות רק כדי לא להתמודד עם הצד הכלכלי של הדברים. עם זאת, כדאי שתדעו שיש גם עורכי דין שלא יגבו מכם מחירים מופקעים ויש גם כאלה שיציעו ללוות אתכם בתהליך של גישור. אם תשכילו להבין שעבודה משותפת יכולה לחסוך לכם משאבים וזמן, הרי שתוכלו להתגרש בצורה הרבה יותר נעימה ומהירה ממה שאתם חושבים וזה כמובן עדיף.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד