האם השקעות נדל"ן בארצות הברית יכולות לעניין אתכם?

Real Estate.

אם אחרי כמה שנים טובות של עבודה הצלחתם לחסוך לעצמכם סכום כסף מסוים אתם בוודאי רוצים להגדיל את הסכום הזה. כולנו רוצים להגיע לשלב בחיים שבו אנחנו יותר יציבים ובטוחים מבחינה כלכלית, אך השאלה היא איך באמת אפשר לעשות את זה. האם הבנק הוא הכתובת הנכונה להשקעות שלנו? האם השקעות בבורסה יכולות להתאים לכם? או שאולי אתם מחפשים משהו יותר יציב ונוח? אפשרות טובה שלא מעט ישראלים בוחנים לעומק בשלבים שונים של חייהם זו האופציה של השקעה בנדלן בשוק האמריקאי ובהחלט כדאי שגם אתם תחשבו על כך. חשבתם לרגע שאתם צריכים את כל ההון התחלתי כדי להשקיע? אם כך, כדאי שתדעו שבעידן המודרני זה כבר לא מדויק כי היום ניתן להשקיע גם עם סכום יחסית נמוך של 25 אלף דולר.

כך בוחרים את הנכס המתאים להשקעה

אין ספק שהדבר הכי חשוב שצריך לבדוק כאשר מדברים על השקעות נדלן בארצות הברית זו השאלה באיזה נכס כדאי להשקיע ואיך בוחרים אותו. ישנם מספר פרמטרים שכדאי להתייחס אליהם בעת קבלת ההחלטה והם:

  1. כמה עולה הנכס?

  2. האם יהיה לכם למי להשכיר אותו אח"כ?

  3. האם צריך לעשות לו שיפוצים?

  4. האם יש תכניות בניה באזור?

  5. האם האזור נחשב לאטרקטיבי מבחינת מגורים?

אתם לא חייבים להתמודד עם בחירת הנכס שלכם להשקעה לבד כי בדיוק בשביל זה יש אנשי מקצוע שיוכלו לעזור לכם. מומלץ לפנות אל מומחי הנדל"ן, לקבל מהם ייעוץ וכך לבחור את הנכס הכי משתלם וכלכלי עבורכם כי אין סיבה לקחת סיכונים מיותרים.

ישראל היא לא האפשרות היחידה

לבסוף, אנחנו רוצים גם להזכיר לכם שהשקעות נדל"ן אפשר בכל מקום שתחפצו. אומנם זה נכון שהשקעות כאלה נראות לרבים מאיתנו מורכבות יותר לביצוע אך יש היום מומחי נדל"ן שישמחו לעזור לכם וללוות אתכם לכל אורך הדרך. לכן לא כדאי שתגבילו את עצמכם ובהחלט שווה לכם לבדוק איפה ומה אתם קונים. העתיד הכלכלי שלכם מתחיל היום ולכן עדיף שתבחרו כבר עכשיו נכס מניב להשקעה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד