כך תתמודדו עם תקלות נפוצות במחשב הנייד

חיפוש עבודה דרך האינטרנט

עד לפני כמה שנים הסברה הרווחת הייתה שכאשר מחשב נייד נהרס אי אפשר להשתמש בו עוד. עם זאת, ככל שעוברות השנים זה נהיה ברור יותר ויותר שזה כלל לא מדויק כי בפועל אנחנו יכולים לעשות לא מעט כדי לשפר את מצבו של המחשב הנייד. ראשית, כדאי לדעת שיש רשימה ארוכה של תקלות נפוצות במחשבים ניידים ושנית, אתם כלל לא צריכים להיבהל. בימינו ניתן לבצע תיקונים שונים כמו החלפה של שקע, החלפה של מקלדת, החלפה של מסך למחשב והחלפה של עוד הרבה חלקים אחרים. לכן אין סיבה להילחץ כי גם אם יש תקלה כלשהי במחשב הנייד שלכם יש מה לעשות בנידון, תמיד תחשבו על מעבדה לתיקון מחשבים ניידים.

אל תנסו לתקן את המצב לבד

אם חשבתם לרגע שאתם צריכים לנסות להתמודד עם התקלות במחשב שלכם בכוחות עצמכם, כדאי שתדעו שזו לא האופציה היחידה. יש היום אפשרות לפנות אל המומחים בתחום, להזמין מהם שירות וליהנות מתיקון מושלם למחשב. הדבר היחיד הוא שכדאי לכם לבדוק לאיזה אנשי מקצוע אתם פונים כי לא כל מי שמציג עצמו בתור מומחה בתחום הזה באמת יוכל להציע לכם שירות נפלא. אנחנו מציעים לכם לבדוק:

  • האם לאיש המחשבים שלכם יש ידע בתחום? האם הוא למד בצורה מסודרת את הדברים?

  • האם ניתן יהיה להגיש לכם עזרה ותיקונים מרחוק?

  • האם יהיה עליכם לקחת את המחשב הנייד באופן פיזי למעבדת התיקונים?

  • תוך כמה זמן מבטיחים לתקן עבורכם הבעיה במחשב הנייד?

  • האם אנשים שכבר הזמינו שירותי תיקון מהטכנאי המקצועי יצאו מרוצים משירותיו?

יש הבדל בין איש מקצוע שיש לו ניסיון עשיר בתחום הזה ובין אנשי מקצוע שרק נמצאים בתחילת הדרך. לכן כדאי יהיה לבדוק בידי מי אתם מפקידים את משימת הטיפול במחשב שלכם כי למה שתיקחו סיכונים מיותרים?

האם זה כלכלי לתקן את המחשב הנייד?

לא תמיד יש לשאלה הזאת תשובה חד משמעית ובהחלט כדאי שתבדקו את הדברים לעומקם. פעמים רבות קורה שמחיר התיקון גבוה מידי ולכן לא בטוח שזה יכול להתאים לכם אך כמובן שצריך לבדוק כל מקרה לגופו. אם אתם מקבלים הצעת מחיר גבוה עבור תיקון המחשב הנייד מכמה וכמה טכנאים, יכול בהחלט להיות שזה הרגע לחשוב על קניית מחשב חדש.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד