ארוניות מתכת- אחסון נוח, עמיד ואיכותי

lockers-932113__340[1]

פתרונות אחסון הינם חלק בלתי נפרד מתהליך סידור הבית והעסק שלנו. אנו מסדרים בביתנו את כלי המטבח בארונות המטבח, את המצעים,הבגדים והמגבות בחדרי השינה ובחדר האמבטיה, את הצעצועים בחדר הילדים והמשחקים וכן הלאה. ארוניות מתכת מהווים פתרון אחסון מעולה שכן אין אנו צריכים להשקיע בתחזוקה בשונה מחומרי גלם אחרים דוגמת עץ למשל. בנוסף, ארוניות מתכת מתאימות כמעט לכל חלל בעיצוב מודרני-הייטקסטי ומגיעות במגוון עצום של צבעים וגדלים כך שניתן בקלות להתאים את סוג הארונית לצורך שלכם.

ארוניות מתכת למשרדחוסכות במקום ומסייעות לשמור על הסדר לאורך זמן

בכל משרד בין אם מדובר בחלל הנמצא בביתנו הפרטי בו מחשב, מדפסת, פקס, שולחן כתיבה ובין אם במשרד בעבודה יש לשמור על סדר וארגון כדי שנוכל להתנהל בסביבת עבודה חכמה, נקייה ונעימה. סביבה שכזו היא אלף בית להצלחה ולשמירה על נוחות בעבודה. עם ארוניות מתכת למשרד המגיעות בקשת רחבה של גדלים וצבעים ניתן לאחסן דפדפות, שמרדפים, קלסרים גדולים וקטנים וכלי כתיבה מכל הסוגים. בנוסף, קיימות גם ארוניות מתכת עליהן ניתן להניח את המכשירים החשמליים של המשרד כמו למשל גורס ניירות, פקס, מדפסת, מחשב וכדומה. ברגע שתתאימו את הארוניות הנכונות בהתאם לגודל החלל תראו איך הסדר נשמר לאורך זמן והרבה יותר קל לכם למצוא כל קלסר, דף או מעטה.

ארוניות מתכת לבית הספר ולחדר הכושר

נהוג להתקין ארוניות מתכת או מה שנקרא מערכות לוקרים בעיקר בבתי ספר ובחדרי כושר. בבתי הספר התלמידים יכולים לאחסן בלוקרים את הספרים והמחברות שלהם במהלך השבוע כך שאין הם צריכים לסחוב את תיק הגב הכבד ולהרוס לעצמם את הגוף. בחדר הכושר, הספורטאים והמתאמנים מגיעים לרוב אחרי או לפני יום עבודה ולכן הם עושים שימוש בלוקר במטרה לאחסן את הציוד האישי שלהם ואחרי האימון הם מתקלחים ומתלבשים בחדר ההלבשה, כך הם חוסכים זמן יקר ויכולים להתאמן בכל שעה ביום שנוח להם.

לסיכום, ארון לוקרים להתקנה בכל חלל וחדר על פי הצרכים השונים של הלקוח. ניתן לעשות בהן שימוש הן למטרות פרקטיות כלומר לצורכי אחסון, הן למטרות עיצוביות בסגנון מודרני-הייטקיסטי בשל חומר הגלם ובשל הצבעים הרבים שקיימים או לשלב בין השניים. בהיותנו בוחרים ארוניות מתכת עלינו לבדוק את הגודל, את חלוקת המדפים ו/או המגירות בתוך הארונית, את חומר הגלם, את אורך האחריות וכמובן את המותג שמייצר אותה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד