מנעולן בפתח תקווה – שירותי מנעולים

מנעולן בתל אביב

מנעולן מקצועי הוא הגורם הנכון לפנות אליו לצורך פתרון כל סיטואציה המצריכה שירותים בתחום זה.

בתחום באופן כללי, יש מגוון שירותים, המספקים פתרונות לכל בעיה או צורך הנוגע למנעולים.
מנעולן יכול לבצע עבודות מנעולים הכוללות פריצת דלתות, פריצת רכבים וכספות, שדרוג מערכות נעילה, החלפת מנעולים ישנים או מקולקלים בחדשים, התקנת מנעולי ביטחון, הרכבת מנעולי דלתות, תיקון והחלפה של צילינדרים, שכפול אימובילייזר לרכב ומפתחות לרכב ועוד .
בפניה למנעולן מקצועי תוכלו לקבל את כל השירותים, הפתרונות והמוצרים  להם תזדקקו.

אפשר למצוא מנעולן בפתח תקווה בקלות רבה, כזה שיוכל לתת לכם שירות מידי ומקצועי ויגיע אליכם במהירות.

החלפת מנעול או פריצת מנעול בבתים בפ"ת

שוכרים דירה בפ"ת? עברתם דירה? ביטחון זה הדבר הראשון שכדאי לכם לדאוג לו. כדאי ורצוי מאוד שתחליפו את הצילינדר והמנעול בדלת הכניסה. מאין לכם לדעת כמה אנשים, דיירים קודמים, חבריהם או בני משפחה, עובדים או חלילה פורצים עדיין מחזיקים בצרור המפתחות שלהם את המפתח לדירה שלכם? ואולי ניסו לפרוץ לדירה בעבר? החלפת הצילינדר והמנעול היא הכרחית, במיוחד בעיר פתח תקווה בה ישנה תחלופת שוכרים כל כך גבוהה בדירות.

מומלץ לדאוג לכך כבר ביום המעבר. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם היחידים שיש להם אפשרות להיכנס לביתכם.

שירות נוסף הוא פריצת מנעולים בבתים – כולנו שכחנו או איבדנו מפתחות בשלב כזה או אחר, וזה יכול לקרות לכל אחד. נתקעתם נעולים מחוץ לבית? תהיו חייבים להזמין מנעולן שיפרוץ את דלת הכניסה.

עוד מקרה שכיח הוא כאשר יוצאים מהבית ומגלים שדלת הכניסה נטרקה מאחור. אם הדלת ננעלת בטריקה ובמקרה המפתחות נשארו בתוך הדירה, תזדקקו למנעולן.

במקרים שכאלה כמובן שתצטרכו לפנות בדחיפות למנעולן בפתח תקווה שיגיע אליכם במהרה. העבודה עצמה היא קצרה ומהירה אך מחייבת ניסיון ומקצועיות רבה בכדי שלא תהיה כל פגיעה בדלת, ולכם יחסכו הוצאות נוספות בעקבות העניין.

מנעולן לפריצת רכבים בפתח-תקווה

גם זה יכול לקרות, אנחנו יכולים להגיע לרכב, לפשפש בתיק או בכיסים ולגלות כי איכשהו איבדנו את המפתחות לרכב.

סיטואציה לא נעימה ומרגיזה לכל הדעות.. אנחנו לא יכולים להיכנס לרכב ולנסוע, בנוסף אולי  המפתחות שלנו כבר הצליחו להגיע לידיו של גורם לא רצוי .

במקרים בהם אתם עומדים מול הרכב ומגלים שהמפתחות אבדו או נהרסו מסיבה כלשהיא חשוב  ליצור קשר מידי עם מנעולן בקרבת מקום המתמחה בפריצת רכבים.

רוב המנעולנים בפתח-תקווה שיודעים לפרוץ רכבים עובדים 24/7 וחלקם גם בשבתות ובחגים, ברור שמדובר במצב שיכול לקרות בכל עת ואינו צפוי, לכן מהבחינה הזו, אם תזדקקו לפורץ סביר מאוד להניח שתמצאו בעל מקצוע שיוכל להגיע ולעזור לכם במהרה לא משנה מתי נתקלתם בבעיה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד