איך מבצעים הנפקת כרטיס מגנטי בעסק

הלוואות

ניהול עסקים זו לא משימה פשוטה וככל שיש יותר עובדים, מחלקות וצוותים בעסק כך העניין הופך להיות מורכב יותר. השאלה הרבה פעמים היא לא רק איך להגן על המידע מפני אנשים שאינם עובדים בעסק אלא גם איך לבצע מידור בצורה הטובה ביותר. לכן בהחלט אפשר להבין אתכם אם גם אתם מחפשים היום את הפתרון המושלם לסוגיה הזאת וכדאי שתתחילו לחשוב על שימוש בכרטיסים מגנטיים. מדובר על כרטיס אישי שכל עובד מקבל ורק הוא יוכל לתפעל אותו, מה שמאפשר שליטה מלאה ופשוטה יותר על המידור ועל האינפורמציה השונה במשרד. ישנם מספר סוגים של כרטיסים חכמים והם:

  1. ממשק מגע – זהו מנגנון שבו השבב נמצא על פני הכרטיס וקריאתו מתבצעת על ידי מגע פיזי.
  2. ממשק ללא מגע – במנגנון כזה השבב אינו נראה לעין והוא מחובר לאנטנה שמאפשרת תקשורת.

עליכם לבחור את הממשק המתאים ביותר לעסק שלכם ולאופן המידור שבו אתם מעוניינים. אתם תראו שמהר מאוד עם הכנסת הכרטיסים המגנטיים לעסק תתחילו להרגיש שאתם שולטים בכל הנתונים השונים.

לאיזו חברה מקצועית כדאי לכם לפנות?

יש מספר חברות מקצועיות ומתקדמות שמבצעות הנפקה של כרטיסים מגנטיים שונים וכדאי לבדוק לעומק לאיזו חברה אתם פונים. מעבר לשאלת העלויות אתם יכולים להיות בטוחים שכל חברה תציע לכם שירות מעט שונה כך שטוב תעשו אם תבדקו מה בדיוק דרוש לכם. האם אתם רוצים לפנות אל חברה ששירותיה מקצועיים, מהירים ולא יקרים? או שאולי אתם מוכנים להתפשר על המקצוענות כדי לשלם פחות?

מהם היתרונות של שימוש בכרטיסים מגנטיים בעסק?

מלבד שאלת המידור אתם תראו שאם תכניסו כרטיסים מגנטיים לעסק שלכם תוכלו ליהנות מעוד כמה יתרונות כמו:

  1. מעקב וניטור של זמני נוכחות במשרד
  2. בקרת כניסה לכל מקום, בין אם זה לחניון, למשרד או לאזורים מסוימים
  3. איסוף וניתוח של שעות עבודה לפי פילוח של פרויקטים ומחלקות
  4. ניתן גם להוסיף אפליקציות לכרטיסים בהתאם לדרישות הארגון

פנו עוד היום אל חברה מקצועית שתוכל להכין עבורכם את הכרטיסים המגנטיים כי זו הדרך הכי טובה שיש לקדם את העסק ולשלוט על כל מה שקורה בתוכו בו זמנית.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד