מדוע צריך חברת שליחויות במרכז שעובדת מהר?

חברת משלוחים

חברת משלוחיםהרצים יצאו דחופים. הם ממהרים לבצע את השליחות שניתנה להם בצורה יעילה ומהירה ככל האפשר. כך היה בעבר, עת רכבו הרצים על סוסים אבירים ודהרו ליעדם בבהילות. וכך זה גם כיום, כאשר השליחים מתניעים את רכביהם וגומאים מרחקים רבים בקילומטרז' גבוה בשביל לעמוד בזמנים כנדרש. כי כאשר שיש צורך להעביר חבילה, מסמך או כל פריט שהוא ליעדו, לעניין הזמן יש משמעות רבה. ואכן חברות שליחויות מציעות את השירות שלהן, חברות אלו מאפשרות מסירה של חבילות בגדלים שונים ליעדים ברחבי הארץ והעולם, וכל זאת תוך משך זמן קצר ככל האפשר.

או עכשיו או בכלל לא

יש מקרים כאלו בהם מדובר על העברה של פריט או חפץ שהוא חייב להגיע ליעדו בהקדם האפשרי. והיה אם יחול עיכוב, והחבילה לא תימסר, היא לא תהיה אקטואלית עוד. זה נכון כאשר מדובר על חפץ שאמור להגיע ליעדו לקראת אירוע, אם הפריט יגע לאחר תום האירוע – עבר זמנו בטל קרבנו. כי מה יעשו בפריטי הנוי לאחר תום האירוע? בשל כך חשוב מאוד למצוא את אופן העברה הטוב ביותר, כך שאפשר יהיה להעביר את החבילה בצורה מהירה ביותר, ולהיות רגועים שהחבילה אכן תגיע ליעדה במועד הרצוי. כך זה גם כאשר מדובר על סחורה שאמורה לעמוד למכירה, על פריטים הקשורים לתאריכים מסוימים כמו חגים ומועדים. או אפילו על מתנת יום הולדת.

למתי אעביר לך?

כאשר פונה לקוח לחברת שליחויות הוא יציין את מידת הדחיפות ואת המועד בו חייבת החבילה להגיע ליעדה. החברה תבדוק את מידת היכולת שלה בהתאם למערך השליחים שלה ותוודא כי היא יכולה לעמוד בזמנים אותם מעמיד בפניה הלקוח. במרבית המקרים תתחייב החברה על העברה תוך פרק זמן מסוים, 24 שעות לדוגמה, או זמן ארוך יותר אם מדובר על אזור נידח בארץ. על הלקוח לוודא כי פרק הזמן המוצע לו עונה על דרישתו ואכן החבילה אותה הוא מעוניין לשלוח תגיע ליעדה במועד.

מה שחשוב בכל שליחות

בכל שליחות שהיא חשוב לתת את הדעת לפרמטרים הנדרשים למען ביצוע המשימה בצורה הולמת וראויה.

  • מהירות ועמידה בזמנים – כפי שפורט לעיל.
  • אמינות – השולח חייב להיות בטוח שהוא מפקיד את החפץ בידי אנשים אמינים שניתן לסמוך על יושרם – שהם יבצעו את תפקידם כראוי.
  • אחריות – על המשלח להיות אחראי ומודע לכך שהוא מופקד על חפצים שאינם שלו. ועליו לנהוג בהם באחריות רבה ובזהירות כנדרש.

 

 

 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד