כל מה שרציתם לדעת על ניהול פרויקטים בבניה

חברת ניהול פרויקטים

חברת ניהול פרויקטים

בניה היא מסוג אותם הדברים שבמקודם או במאוחר יעניינו את כולנו. אנחנו רוצים שיהיה לנו מקום פרטי שבו נוכל לחיות או שממנו נוכל להפיק רווחים שונים, ולכן ברור מדוע גם אתם חושבים על הנושא. בין אם אתם נכנסים היום לפרויקט של ניהול בניית הצימרים שלכם בצפון ובין אם אתם רוצים לבנות את הבית הפרטי שלכם, יש כמה דברים שצריך להקפיד עליהם כדי שהתוצאה הסופית תהייה מושלמת. הדבר הראשון הוא בחירת אנשי המקצוע שמולם אתם עובדים, כי ניהול פרויקטים בבניה זו מומחיות שצריך בה הרבה מאוד ניסיון. העניין הוא שאתם לא רק מדברים עם האדריכל, עם היזם או עם מעצבת הפנים, שכן כל העניין הוא שצריך להיות תיאום ושילוב בין כולם. לכן צריך להיות איש מקצוע שיוכל לפקח ולנהל את פרויקט הבניה שלכם ובהחלט כדאי יהיה לבדוק אל מי אתם פונים.

איך לבחור את מנהלי הפרויקט שלכם

אם תעשו חיפוש קצר אונליין, או שתדברו עם המכרים שלכם, אתם תראו שלא חסרים אנשי מקצוע שעוסקים בתחום הזה. יזמות ובניה תמיד משכו אליהם לא מעט אנשי מקצוע טובים ומוכשרים, ולכן ברור מדוע אתם לא בטוחים אל מי כדאי לכם לפנות וממי עדיף לכם להזמין שירות. כדאי לבדוק נתונים שונים לגבי אנשי המקצוע שנראים לכם רלוונטיים, כמו לדוגמא:

  • איפה נמצאים אנשי המקצוע? האם הם יהיו איתכם בקשר בכל עת?
  • מה הניסיון שלהם?
  • איזה סוג של פרויקטים בבניה הם כבר ניהלו בעבר?
  • מה כולל שירות ניהול הפרויקט שהם מציעים לכם?

מעבר לכל אלה כמובן שכדאי גם לבדוק כמה זה יעלה, כי על שירותי ניהול יהיה עליכם לשלם לא מעט בדרך כלל. עם זאת, חשוב גם לדעת שאתם לא תמיד חייבים להסכים לשלם כל מחיר שידרשו מכם, כי למה לא להשוות מחירים ולבדוק מה המחיר הממוצע בתחום הזה? זה שמישהו יגבה מכם מחירים מופקעים וגבוהים יותר זה עדיין לא אומר שכדאי לכם להזמין ממנו שירות כך ששווה לבדוק כמה שיותר פרטים לעומק. ניהול של פרויקטים בבניה צריך לכלול את האישורים השונים, את ההתנהלות מול הרשויות ואפילו את בחירת החומרים המתאימים כך שעדיף לפנות אל אנשי מקצוע מנוסים.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד