ביטוח רכב שכולנו צריכים לעשות

מערכות כריזה

מערכות כריזה

כולנו רוצים לקנות את הרכבים הכי חדישים שיש ולנהוג לעבודה בכל בוקר בבטחה, אך האמת היא, שכל מי שיש לו רכב מזה שנים יודע לומר שזו הוצאה כלכלית שלא תמיד קל להתמודד איתה. לכן בהחלט אפשר להבין אתכם אם גם אתם עושים הכול כדי להוזיל את העלויות, ואחד מהכלים שעומדים לרשותכם בנושא הזה בעידן המודרני הוא מחשבון ביטוח חובה. המחשבון הזה מאגד בתוכו את כל הנתונים של חברות הביטוח, מה שאומר שבעזרתו תוכלו לבחור איפה זה ייצא לכם הכי משתלם. אין שום סיבה שבגללה אתם צריכים לשלם על ביטוח החובה שלכם מחירים מופקעים, כי אפילו אם אתם נהגים חדשים זה עדיין לא אומר שאפשר לגבות מכם כל מחיר שחברת הביטוח רוצה.

שימו לב לשירות, לאמינות וליעילות

מעבר לכך שכדאי לכם לעשות שימוש במכשיר כמו מחשבון ביטוח חובה כדי לבחור את חברת הביטוח החדשה שלכם, כדאי גם לבדוק עוד כמה דברים לגבי סוכנות הביטוח. ממתי היא קיימת? והאם היא תוכל להציע לכם את הטוב ביותר? האם הלקוחות שלה מרוצים? האם יש זמינות מלאה ללקוח? תוך כמה זמן, בממוצע, יוכל הלקוח לקבל את ההחזר הכספי שמגיע לו אחרי הפעלת הביטוח? את כל הדברים האלה אתם יכולים לברר היום יחסית בקלות כי זה לא מחקר שייקח לכם יותר מידי זמן לבצע. מומלץ לברר את הנתונים האלה כי עדיף לבחור חברת ביטוח שתוכלו להיות לקוחות שלה מעכשיו לכמה שנים טובות, כי למה לחפש בכל שנה חברת ביטוח חדשה?

האם כדאי להוסיף עוד ביטוחים לרכב?

התשובה היא בדרך כלל כן, כי ביטוח החובה הוא הביטוח הבסיסי ביותר שיש ולא תמיד זה מספיק. לדוגמא, אם אתם קונים רכב חדש ישירות מסוכנות הרכב וביום שאחרי גונבים לכם אותו, מה אתם יכולים לעשות אם אין לכם ביטוח? הביטוחים המקיפים והמשלימים ביותר הם אלה שיבטיחו לכם שאפילו במקרים כמו שריפות, גניבות ועוד – עדיין לא תאבדו את כל ערכו של הרכב. לכן, אם אתם עומדים להשקיע ולקנות מכונית חדשה, היברידית ומשוכללת, הרי שעדיף יהיה לדאוג שיהיו לכם את כל הביטוחים שצריך, כי למה לקחת סיכונים מיותרים?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד