אביזרי בטיחות לגנים ומוסדות

בטיחות לגנים ומוסדות

בטיחות לגנים ומוסדותכאשר אנחנו מביאים ילד אל הבית שלנו אנחנו עושים כל מה שרק אפשר על מנת שזה יוכל לשחק ולחיות בסביבה של הבית בצורה בטוחה מבלי להיות תחת סכנה כל שהיא, אולם כאשר התינוק נעשה כבר מספיק בוגר אנו מעבירים אותו אל הטיפול האוהב של מטפלות במעון או בגן ילדים, אך איך אנחנו יודעים כי מעבר לטיפול האוהב המקום גם מספק את הרמה הנאותה מבחינה בטיחותית עם אביזרי בטיחות למוסדות וגנים? אלה הם הדברים שצריכים להיות בכל מוסדות שבהם נמצאים ילדים קטנים שחשופים לסכנות הללו יותר מאשר אנשים בוגרים עם מחשבה שקולה לסכנה.

מגינים על האצבעות

זה מדהים לראות עד כמה הילדים בגילאים הצעירים עדיין אינם מביים כי ישנם מקומות שבהם עדיף שלא מלהניח את האצבעות הקטנטנות שלהם, ופעם אחר פעם הם אוהבים להשחיל אותן אל תוך מקומות כמו היכן שצירי דלתות נמצאים. דבר זה מעמיד את האצבעות בסכנה כאשר מישהי עומד לבצע שימוש בדלת זו, לכן חשוב כי באזור החיץ הזה יהיו ממוקמים מגינים שמאפשרים לשמור על האצבעות של אלה גם בציר החיצוני וגם בציר הפנימי ללא כל חשש לפציעה.

מקבעים את הרהיטים

בכל הנוגע לגילאי הגן ילדים אלה אוהבים להיתמך ברהיטים כאשר הם רק לומדים את הצעדים הראשונים שלהם ולאחר מכן הם מנסים אף לטפס על אלה כאשר במצבים רבים אם הרהיט אינו מעוגן אל הקיר שאליו הוא צמוד דבר זה מאפשר את הנפילה של הרהיט כאשר הילד נמצא לידו או עליו. רהיטים רבים נופלים כל הזמן בבתים פרטיים ובמוסדות של ילדים קטנים חייבים לדעת כי הסכנה רבה עוד יותר ויש להתקין רצועות שמקבעות את הרהיט אל הקיר ואינן מאפשרות נפילה שלו במידה ואכן מופעל עליו לחץ על ידי ילד א על ידי איש בוגר.

בטיחות ילדיםמאבטחים את החלונות

בכל חדר בו נמצאים הילדים תמיד יהיה גם חלון שמאפשר כניסה של אור ושל אוויר, אולם בחלק מן המקרים הילדים תמיד ימצאו את הדרך לטפס במעלה חפץ אחר כדי לבדוק מה מתרחש מחוץ לחלון, ממש כמו חתולים קטנטנים וסקרניים, ההבדל הוא שבניגוד לחתולים אלה מסכנים את עצמם בנפילה, ולכן מעבר להשגחה המתמדת שלא יטפסו אל מעקה של חלון חשוב להתקין התקן שאינו מאפשר לפתוח את החלון מעבר לכמה סנטימטרים וכן להגן על האצבעות במידה ומבצעים סגירה של כנף אחת או שזו נטרקת בכוח בשל רוח חזקה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד