איך יודעים אם מעבדת האייפון שפנינו אליה היא אמינה?

מעבדה לתיקון אייפון

מעבדה לתיקון אייפוןהאייפון שלנו הפך לחלק בלתי נפרד מחיי היום יום. מלבד קיום שיחות במכשיר, האייפון מספק לנו עולם ומלואו החל מקבלת מידע שאנו זקוקים לו, הורדת אפליקציות, ועד לניהול עסק או משרד מהאייפון. כיום ישנם מגוון של אייפונים בדגמים שונים ומתקדמים במספקים לנו מענה על כל צורך.

אבל שהאייפון מתקלקל חשוב שנמצא מעבדה טובה ואמינה. אז איך יודעים אם מעבדת האייפון שפנינו אליה היא אמינה?

ישנם מספר פרמטרים חשובים שעל פיהם תוכלו לזהות מעבדה טובה כבר בבדיקת אתר האינטרנט שלה:

חלפים מקוריים – תיקוני אייפון רבים דורשים החלפת חלפים. מעבדה לתיקון אייפון טובה ואמינה תבצע החלפת חלקים מקוריים בלבד, שאינם מפורקים ממכשירים אחרים ואינם חיקויים זולים. חשוב לזכור שחלפי האייפון הם מיוחדים ומתאימים רק למכשירכם, ולכן חשוב לשם לב למקוריות החלפים שמציעה במעבדה.

ותק – מעבדות לתיקון אייפונים צצות בכל יום ממש כמו פטריות לאחר הגשם. ולכן קשה לזהות מעבדה אמינה בין שלל המעבדות שלא כולן עובדות בדרך שמשרתת את טובת הלקוח. ותק לעומת זאת, משמש אינדיקציה מעולה למעבדה אמינה. מעבדות בעלות ותק וניסיון הן בדרך כלל מעבדות אמינות יותר.

מענה של 24 שעות ביממה – אם האייפון שלכם התקלקל או שהכנסתם אותו לתיקון במעבדה שבחרתם, חשוב שלמעבדה יהיה מענה אנושי של תמיכה הניתנת 24 שעות ביממה. חשוב שבשרות הטלפוני ידעו מהו מצב התיקון, מתי תוכלו לקבל את האייפון ומהן העליות הכרוכות בתיקון.

מקצועיות – מקצועיות היא חלק בלתי נפרד ממעבדה טובה ואמינה. חפשו מעבדה שמעסיקה טכנאים מומחים וותיקים. בצורה זאת האייפון שלכם יקבל תיקון ברמה הגבוהה והטובה ביותר.

הצעת מחיר שאינה משתנה – רבים האנשים שמשאירים את האייפון לתיקון במעבדה תוך שהם חושבים שהם ישלמו מחיר מסוים. אה – מה מה, לאחר השארת הטלפון מגלים האנשים דרך שיחה מהמעבדה שהמחיר השתנה, ובדרך כלל לא לטובתם. מעבדה אמינה תידבוק במחיר הראשוני שהיא הציעה ולא תשנה אותו לאחר שהאייפון כבר נמצא אצלה.

עמידה בזמנים – גם עמידה בזמנים מעידה על מעבדה טובה. חפשו מעבדה שעומדת בזמנים שהיא הבטיחה ומספקת לכם את המכשיר מתוקן במהירות ויעילות.

לסיכום נאמר שבחירת מעבדה אמינה אפשרית כבר בשלב הראשון של חיפוש מעבדה לתיקון אייפון באינטרנט. שימו לב כי באתר מצוינים כלל הסעיפים שהזכרנו, וכי המעבדה עומדת בכל ההבטחות שהבטיחה בזמן הטיפול באייפון שלכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד