כל מה שתוכלו לעשות עם העובדים בירושלים הקסומה

ימי גיבוש בירושלים

ימי גיבוש בירושליםמנהלים עסקים או חברות גדולות יודעים היטב: לא קל להמציא בכל שנה יום גיבוש אחר, מיוחד ושונה לעובדים. הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת לגבי הנושא הזה, זה שבהחלט לא כדאי לזלזל בעניין וכן כדאי לקחת את העובדים גם השנה לחוויה מיוחדת במינה, כי יש ערך לימי הגיבוש הללו. מעבר לכך שהעובדים זוכים לבלות אחד עם השני הרחק מהמשרד ומהסביבה המוכרת, הם גם יכולים לעבור חוויות מיוחדות ומגבשות, מה שאומר שהם יחזרו מרוצים יותר לעבודה. אם אתם מחפשים היום רעיונות עבור ימי גיבוש בירושלים כדאי שתדעו שיש לא מעט אופציות, מה שאומר שלא כדאי לכם להשאיר את ההתלבטות בין האפשרויות השונות לרגע האחרון. אם אתם תוהים למה דווקא ירושלים כדאי שתדעו שיש לכך הרבה סיבות, כי ירושלים יכולה להעניק לעובדים שלכם חוויות קסומות שאולי הם לא חוו מעולם, אז למה אתם מחכים?

מה כולל יום הגיבוש?

כאשר מדברים על ימי גיבוש בירושלים מדברים על אפשרויות רבות ומגוונות, כמו לדוגמא:

  • סיור גגות מרהיב בעיר העתיקה שלא ישאיר אף אחד אדיש
  • סיורי טעימות, צבעים וריחות בשוק
  • סיור תיאטרלי עם שחקן שילווה את הקבוצה בכל המקומות שאליה היא תגיע
  • סיור מוזיקאלי עם נגנים

בנוסף לכל אלה אפשר גם לשלב ביום הגיבוש משחקים מרתקים של חפש את המטמון באזור שוק מחנה יהודה ואפשר אפילו להגביר את הקצב ולראות את ירושלים בסיור סגווי! אתם תראו שאם תארגנו כמו שצריך את יום הגיבוש בירושלים העובדים שלכם לא ישכחו אותו כל כך הרבה, כי מדובר על חוויות הרבה יותר מקוריות ומרגשות מאשר עוד שייט עם ארוחת ערב מפנקת.

משלבים סדנאות מרתקות ביום הגיבוש

אם כל הרעיונות של ימי גיבוש בירושלים נראים לכם נפלאים אך חסר לכם משהו לקינוח, כדאי שתדעו שניתן יהיה לשלב עוד כמה דברים בחוויה כולה כדי להעצים אותה. ניתן לקחת את העובדים לסדנת שוקולד בעיר, סדנת יצירה או אפילו סדנאות של קלפים טיפוליים ועוד, כך שבסופו של דבר מדובר על חוויה שתגרום לעובדים לנוח, ליהנות ולהכיר אחד את השני טוב יותר. אומנם זה נכון שמדובר על הוצאה כלכלית לא קטנה עבור המשרד שלכם, אך זו בהחלט השקעה משתלמת כי עובדים מגובשים הם עובדים מרוצים יותר. כאשר העובדים מגיעים בכל בוקר עם חיוך לעבודה הם נותנים מעצמם יותר לטובת הצלחת העסק ולכן מדובר על השקעה נכונה וכדאית.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד