שלושת שירותי התקשרות במקום אחד

טריפל

אם בעבר בית עם חשמל זו הייתה פריבילגיה, או בית עם מכונת כביסה, הרי שהיום הדרישות של כל אחד מאיתנו הרבה יותר גבוהות. אתם באמת רואים את עצמכם חיים בבית שאין בו טלפון קווי? שאין בו טלוויזיה או אינטרנט מהיר? סביר להניח שגם אתם, כמו כל אחד אחר, מצפים שיהיו לכם בבית את כל התנאים הבסיסיים האלה, וכעת רק נשאלת השאלה מאיזו חברה מקצועית שעוסקת בתחום הזה כדאי יהיה לקבל את השירות. כדאי לדעת שהעידן של ימינו הרבה יותר תחרותי ממה שהוא היה לפני כמה עשרות שנים, ולכן זה לא מפתיע שחברות שונות מציעות לכם חבילת טריפל שכוללת את כל שירותי התקשורת תחת קורת גג אחת.

האם זה משתלם?

מעבר לכך שתוכלו לעשות חבילת טריפל עם חברות כאלה ואחרות, תוכלו גם לבחור לקבל מכל חברה שירות אחר. עם זאת, אתם יכולים להיות בטוחים שבצורה כזאת תשלמו הרבה יותר, כך שזה כלל לא משתלם. בנוסף לכך, כאשר כל שירותי התקשורת שלהם אתם זקוקים מרוכזים במקום אחד יש לכם אל מי להתקשר תמיד ולקבל מענה לכל התקלות, הבקשות או השאלות שיש לכם, וזאת במקום שיהיה עליכם להתקשר לשלוש חברות במקביל.

כמה זה צריך לעלות בחודש?

כפי שהוזכר לעיל, לא חסרה תחרות היום בכל תחום שאליו נפנה, בין אם מדבור על תקשורת ובין אם מדובר על כל דבר אחר. לכן אפשר להבין לצפות לכך שיהיו מחירים תחרותיים ביותר גם בנושא של חבילות הטריפל השונות. זו הסיבה שבגללה כדאי לכם להשוות תחילה ולקבל הצעות מחיר מכמה וכמה חברות שעוסקות בתחום הזה, כי מה פתאום שתבחרו ככה סתם בחברה הכי יקרנית שיש?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד