איך תבחרו מורה פרטי למדעי המחשב

קורס דיגיטלי

בחירת מורה פרטי למדעי המחשב היא משימה לא קלה בכלל. לפני שמחליטים על בחירת מורה פרטי למדעי המחשב, חשוב לבדוק מורים נוספים ע"פ פרמטרים שונים ואז בסופו של דבר להגיע למסקנה איזה מורה פרטי מתאים לך. במאמר זה ננסה להבין אילו פרמטרים יעזרו לך לבחור את המורה הפרטי שלך למדעי המחשב, על מה כדאי להתמקד, ומה חשוב לדעת בטרם בוחרים את המורה.

מה חשוב לדעת בטרם נבחר מורה פרטי למדעי המחשב?

ישנם לא מעט פרמטרים שונים לבחירת מורה פרטי למדעי המחשב. מכיוון שמבחר המורים למדעי המחשב הוא גדול ונרחב, חשוב לבדוק את הפרמטרים הדברים הבאים בטרם תחליטו על מורה שמתאים לכם.

ניסיון קודם – יש לבדוק את הניסיון הקודם של המורה מבחינת העברת החומר ובכלל. כמה שנים מלמד המורה, איזה קבוצות גיל מלמד והיכן, האם יש לו התעודות הצטיינות שונות או תארים שהוא קיבל במהלך לימודי החומר. ישנם מורים שהם סטודנטים ומצטיינים שאינם יודעים להעביר את החומר בצורה הטובה ביותר.

חוות דעת על מורה – יש להגיע לתלמידים אשר למדו עם המורה, איך הם התרשמו ממנו מבחינת העברת החומר. מורים שונים אשר מכירים את המורה ועבדו איתו, מה הם חושבים על המורה ושיטת הלימוד שלו, מהם שיעורי ההצלחה במבחנים אצל מורה זה ועוד.

מחיר – יש לדעת אם איזה תקציב אתם מגיעים. האם המורה עומד בתקציב שלכם או לא. עדיף לתת צ'אנס למורים יקרים קצת, וזאת מאחר שהם מביאים לרוב תוצאות טובות יותר מאשר מורים זולים. כמו כן ככל שנדע את החומר יותר טוב נזדקק לפחות שיעורים פרטיים.
מורה פרטי למדעי המחשב

מה חשוב לדעת בטרם מחליטים על בחירת מורה למדעי המחשב?

בטרם החלטתם על בחירת מורה למדעי המחשב חשוב לשים לב לדברים הבאים:

בקשו לבדוק איך מתנהל השיעור הפרטי – רוב המורים הפרטים ישמחו לתת לכם שיעור ניסיון חינם על מנת שתראו איך מתנהל השיעור. בשיעור הניסיון מומלץ לשים לב לאופן העברת החומר ע"י המורה, האם הוא קשוב אליכם או לא, אם יש שאלות לשאול, ישנם מורים פרטיים אשר עושים שיעור פרטי לקבוצה של תלמידים תוכלו לשאול את המורה שלכם אם הוא גם מבצע שיעורים פרטיים לקבוצות ואם זה מתאים לך להירשם.

זמינות המורה הפרטי- זמינות המורה היא דבר חשוב, במיוחד אם אתם מתכוננים לקחת שיעורים פרטיים לתקופה ארוכה עד סיום המבחנים. חשוב שהמורה הפרטי שאתם בוחרים יהיה קשוב וזמין אליכם בתקופה שאתם צריכים אותו. אחרת תאצלו לחפש לכם מורה אחר. כמו כן חשוב לברר אם המורה זמין גם במייל חוץ מזמינות טלפונית על מנת לשאול שאלות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד