עורך דין נזיקין

עורך דין נזיקין

תביעות מול ביטוח לאומי מחייבות ייצוג הולם של עורך דין כדי לצלוח את ההליך בשלום עד קבלת התביעה.

אנשים רבים אינם מכירים את זכויותיהם, ואינם יודעים שיש להם את כל היכולת לקבל פיצויים ותשלומים רבים המגיעים להם בשל מחלות שונות, תאונות עבודה או כל בעיה אחרת שגורמת להם להגיש תביעות נזיקין. נזיקין הם הנזק שנגרם לאנשים כתוצאה מפעולות שונות, בעיקר של אנשים וגופים אחרים, ושעליהם מותר להם לדרוש פיצוי. עורך דין תביעות נזיקין הוא האחראי על כך שהם יקבלו את מה שמגיע להם, בהיותו זה שמגיש ומכין את הביעה בשמם, מלווה אותם בתהליך עד להצלחה המלאה מול המוסד שאמור לשלם להם. עורכי דין מכירים את החוק על בוריו, מכירים את הסעיפים וכל הגרסאות האפשריות להגשת תביעת נזיקין שתניב לכם פיצויים וקצבאות שונות.

פקודת הנזיקין

במקרים של ספק, במקרים שבהם אתם לא מבינים את לשון החוק ואת הפרוצדורות הכרוכות בכך, מוטב להניח לעורך דין נזיקין לטפל בכך. פקודת הנזיקין מסדירה את הנושא בחוק שנועד לפצות על העוולות והנזק שנגרם לאזרחים לשם כך יש לבדוק את המצב, להגיש מסמכים ועדויות התומכים בגרסת הנפגעים, ולנהל את המאבק מול אנשים וגורמים שינסו להתחמק מלשלם את מה שהם אמורים לשלם. יש לזכור שלא מדובר בענישה על הנזק שנגרם אלא בפיצוי בלבד על הסבל, עוגמת הנפש והפסדים שנגרמו למי שנפגע מכך. יש כמה וכמה סוגי עוולות שהחוק מכיר בהן, ורק עורך דין נזיקין יוכל לייעץ לכם ולהגיש בשמכם תביעה על העוול האמתי שנרם לכם.

סעיפי החוק לטובתכם

יש להוכיח שלא היה מדובר בהזנחה מצדכם ולא היה מדובר בנזק שנגרם עוד קודם. ברוב המקרים יש עדויות תומכות וראיות לכך שנגרם נזק מסוים ולכן כל שנותר הוא לאגד הכל אצל עורך דין נזיקין לכדי תביעת נזיקין שתפקידה לגרום לכל שיפצו אתכם. יש מקרים שבהם תובעים על הפסדי שכר והכנסות בעבר, או הפסדים שעלולים להיגרם בעתיד. אפשר לתבוע גם על אובדן כושר השתכרות, על עגמת נפש וסבל גופני או רגשי ועל כל מה שהניזוק מגדיר כסבל שנגרם לו כתוצאה ממעשה זה, ולא היה לפני כן.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד