רילוקיישן לארה"ב, אירופה או אוסטרליה?

רילוקיישן

לרבים מאיתנו מתחשק לפעמים לארוז הכל ולעבור למקום אחר. לא סתם עיר או אזור אחר, אלא מדינה שונה וחדשה, שינוי אשר יעניק לנו, בתקווה, רענון לחיים. כאשר מתחילים לחשוב על מעבר כזה, מתחילה ההתלבטות הקשה באמת – לאן עדיף לעבור, ומהם היתרונות והחסרונות של כל מדינה. בבלוג של דיוידשילד תמצאו מידע נוסף.

איך מחליטים?

  • הצעד הראשון בדרך להחלטה מתחיל דווקא אצלכם. החלטה על המעבר נובעת מתוך רצון לשנות, להתקדם או לחדש, אך עליכם להגדיר בעצמכם מהו הדבר שתרצו לשנות. האם נתקלתם במבוי סתום מבחינת הקריירה? או שבמדינות אחרות מצאתם אופק מזהיר יותר לתחום אותו למדתם? יכול להיות שהמעבר חשוב לכם דווקא כי אתם זקוקים לאתגר, והגעתם למצב של שגרה יום יומית? אם תצליחו להבין בעצמכם מה אתם מחפשים, יהיה לכם קל יותר להבין מה דרוש לכם.
  • יש מדינות רבות הפותחות את שעריהן לתושבים זרים, אך כדי להחליט תצטרכו לבדטק מה מציעה לכם כל מדינה. מתלבטים בין רילוקיישן לארה"ב, אירופה או אוסטרליה? כדאי לבדוק מהם תנאי הכניסה אל כל מדינה, ומה תידרשו לעשות כדי לזכות במעמד שווה זכויות.
  • מה חשוב לכם בחיים? אוהבים שמש, ים וחברה? או שאולי מזג אוויר סגרירי ותרבות עתיקה? לכל מדינה הייחודיות שלה, וההחלטה שלכם תהיה מבוססת גם על תרבות הפנאי בה.
  • אירופה מורכבת ממדינות שונות אשר כולן בעלות אותו האופי – מסורות עתיקות, אמנות ואדריכלות בנות מאות שנים, נימוס וסדר ואוכל טוב, כל אלה ימתינו לכם אם תבחרו במדינה אירופאית, בנוסף, המרחק הוא קצר יחסית, כך שביקורים ניתנים לביצוע בקלות.
  • באוסטרליה תמצאו מדינת חופים וגלישה, אשר מזג האוויר בה דומה לזה שלנו. תנאי המחייה הם נוחים, ועלות המחייה זולה. אך המרחק לאוסטרליה הוא רב, כך שביקורים רבים בארץ אינם אפשריים.
  • בארצות הברית יש מגוון שלם של מדינות שונות, לכל אחת אופי משלה. אך בסופו של דבר כולן בעלות אופי דומה ובעל תפיסת עולם אמריקאית של גודל ושל תעוזה. לא לשווא היא מכונה – ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות: אם תאמינו בעצמכם ותעשו מאמץ אמיתי, תוכלו להשיג אותו. בהקשר של ארה"ב כדאי גם לקרוא על מערכת הבריאות במדינה.

הבחירה בין מדינות שונות אינה קלה, והיא תקבע בסופו של דבר היכן נבלה בחודשים או בשנים הקרובות, וכיצד ייראו חיינו. גם אם הבחירה שלנו אינה מה שציפינו, תמיד קיימת אפשרות, ולא מאוחר אף פעם כדי לשנות, ולנסות לעבור אל יעד אחר. רילוקיישן לארה"ב, אירופה או אוסטרליה? הכל תלוי בכם, אם תבחרו לעשות זאת!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד