דגשים לבחירת טבעת יהלום

טבעת יהלום

כשמגיע הרגע בו צריך לבחור עבור האהבה של חייך טבעת יהלום, זה רגע מיוחד ומרגש מאוד, אך יחד עם זאת חשוב לעשות אותו בחוכמה! להלן מספר דגשים לבחירת טבעת יהלום:
תקציב– לפני הכול כדאי להגדיר תקציב, מאחר שלכל אחד יש את היכולות שלו וטבעת אירוסין יכולה להגיע למחירי עתק. אומנם ככל שהתקציב שלכם גבוה יותר, כך גם הטבעת הרבה יותר איכותית ומרשימה, אך בסופו של דבר הכול מסתכם במחווה עצמה ולא בטבעת. במידה וידכם אינה משגת לרכוש טבעת יהלום, הכלה שלכם לבטח תוכל להסתפק בטבעת זהב עם זרקונים, כל עוד אתם מבטיחים לה את אהבתכם.
סגנון– לפני שאתה ניגש אל חנות התכשיטים ומזמין עבור כלתך לעתיד תכשיט בשווי של כמה אלפי שקלים, כדאי שתוודא מראש מה הסגנון שלה ולאיזו טבעת היא הכי תתחבר. את הסגנון שלה תוכל ללמוד מתכשיטים שהיא עונדת ולבטח תוכל להבין את הסגנון גם מהאופי. במידה ויש לה אישיות שקטה ועדינה, קרוב לוודאי שתתחבר יותר לסגנון העדין, טבעת עגולה חלקה עם יהלום קטן ועדין. במידה והיא בסגנון יותר קלאסי, טבעת אירוסין עם זרקונים ויהלום גדול באמצע תוכל להרשים אותה, אך אם היא בעלת סגנון מיוחד ואופי שונה, טבעת אירוסין שונה עם עיצוב יוצא דופן תעשה את שלה. אין ספק כי האהבה שלי היא זו שתכריע לגבי ההחלטה הסופית, אך גם למראה של הטבעת יש תפקיד לא קטן, מה שלבטח יגרום לה לדמוע וכמובן להתפעל.
איכות– במידה ואתה רוצה לבחור טבעת יהלום איכותית, שים לב כי השווי של היהלום נעשה על ידי מומחים, המחזיקים בתעודה גמולוגית של מכון חיצוני בינלאומי. הפרטים אשר הם בוחנים הם: ניקיון היהלום, דירוג צבע היהלום ואיכות החיתוך. הניקיון מתייחס לבהירות וכמובן בודק שאין פגם כלשהו ביהלום. גם פה יש דירוג אשר מתחלק למספר מצבים: יהלום נדיר ומושלם, יהלום נקי אך עם מעט תכלילים חיצוניים, יהלום עם תכלילים זעירים שקשה לאתר, תכלילים זעירים שניתן לאיתור רק בהגדלה של פי 10 יהלום עם תכלילים קטנים שניתן לאבחן בהגדלה פי 10, אך ייתכן כי יהיה אפשר לאתר גם ללא הגדלה.

לפרטים נוספים על טבעת יהלום.
טבעת יהלום או טבעת פשוטה, כל אחת מהן תאפשר לך לבקש את ידה של אהובתך. שים לב כי אתה לא חורג מעבר לתקציב שיש לך, כך שתוכלו להתחיל את החיים עם פלוס ולא עם מינוס.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד