עורך דין לדיני שוק ההון

עו

תחום עריכת הדין הוא מן המגוונים שיש כאשר ניתן לבצע התמחות בכל מיני נושאים שקשורים לעריכת הדין, כאשר כל סטודנט לעריכת דין מוצא את הנישה שהכי מעניינת אותו בתחום המשפטים הנרחב ומתמקד בנושא ספציפי. אחד הנושאים שבהם ניתן לבצע התמחות הוא תחום דיני שוק ההון אשר כולל הוראות רגולטריות של רשות לניירות ערך והבורסה בתל אביב שלוקחים את תחום שוק ההון והופכים את כל המורכבות שבו להתמחות שבה עורך דין עם התמחות לדיני שוק ההון הינו הכרחי.

התפקידים של עורך דין בתחום שוק ההון

לא כל אדם מן השורה מבין לעומקו את תחום דיני ניירות הערך ואת התחום שבו הפעילות הופכת להיות לא חוקית, לכן עו"ד בשוק ההון יכול לספק ליווי וסיוע באופן קבוע לשם עמידה בכל התנאים והכללים של הפעילות במסגרת תחום זה.
• ייצוג של תאגידים מול הרשויות איתן יש לתאגיד פעילות ודבר זה כולל גם את הרשות לניירות הערך והבורסה בתל אביב.
• סיוע בהנפקה של אגרות חוב מורכבות.
• הרשמה אל המסחר בניירות ערך בבורסה לניירות ערך בתל אביב.
• ייעוץ לכל הגופים אשר יש להם פעילות בתחום של שוק ההון בצורה שוטפת. דבר זה כולל חברי דירקטוריון, הנהלה של חברה ובעלי מניות בחברה.

איך יודעים שבוחרים נכון?

זוהי התלבטות עניינית לחלוטין לגבי בחירה של עורך דין לדיני שוק ההון כאשר מדובר בתאגיד, חברה או גוף פרטי אחר שמעוניין לבצע פעילות בתחום הרחב של שוק ההון מבלי לחשוש מביצוע של פעולות שאינן עומדות בקנה אחד עם כל הדרישות של החוק והרגולטורים הקיימים בתחום זה בארץ, לכן חשוב לבצע בחירה נכונה של האדם שיבצע את הליווי והייעוץ לכל אורך הדרך.

איך עושים זאת?

ניסיון – אין דבר העונה על כל הדרישות כמו הניסיון של עורך דין שהתמחה בתחום זה והתמקצע בשוק ההון במשך שנים רבות במשרדים בולטים בתחום בארץ. חשוב לוודא כי הניסיון רב השנים מעיד על ריבוי יכולות ורמה גבוהה שלהן, ולא רק על שנות עבדה בתחום מבלי להראות את הפעילות בצורה שתניב יתרונות למבקש סיוע מקצועי בתחום שוק ההון.
המלצות – עורכי דין בתחום שוק ההון הם כאלה ששמם הולך לפניהם אצל הגופים שעוסקים בתחום זה באופן קבוע, לכן פשוט אפשר לחקור קצת לגבי עורכי הדין שבולטים בעבודתם אצל הקולגות והמתחרים ולגייס לעבודה את אלה שמגיעים עם המלצות של אנשים שמכירים בשוק ההון ובקיאים בעולם זה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד