סוגי ארנקים שכדאי להכיר

סוגי ארנקים שכדאי להכיר

ארנק הוא מצרך הכרחי ביותר. בלעדיו, קשה מאוד להתנהל, שכן אנשים רבים מחזיקים בארנק שלהם כמעט את כל חייהם: כסף, כרטיסי אשראי ואף תעודת זהות, כרטיסי מועדון, כרטיסי ביקור ועוד. מסיבה זו, כמעט ולא קיים אדם אשר אינו מחזיק בארנק, גם כאשר מדובר על אנשים שמתנהלים ללא כסף מזומן. הרי לפניכם מספר סוגי ארנקים של כאמל מאונטיין שכדאי להכיר.

ארנקי בד

מרבית האנשים מתנהלים כיום עם ארנקים העשויים עור. בדרך כלל, ארנקים כאלה נחשבים לארנקים איכותיים יותר, שכן הם מחזיקים מעמד למשך שנים רבות יותר. עם זאת, טבעוניים או אנשים שאינם מעוניינים ברכישת ארנקי עור מסיבות שונות, יוכלו להיעזר בארנקי בד. מדובר בארנקים העשויים בד חזק ועמיד כלשהו, כמו למשל ג'ינס, או עשויים חומר דמוי עור. ארנקים כאלה בדרך כלל יחזיקו מעמד לתקופה בת מספר חודשים עד שנה ויהוו תחליף נפלא לאנשים אשר אינם מעונייים לרכוש מוצרים תוצרת עור.

ארנקים בעיצובים ייחודיים

ארנקים הינם בדרך מוצר מעט "יבש", כלומר – כזה שלא ניתן למצוא בעיצובים מרהיבים או חדשניים. כך, לפחות, רובנו חושבים. עם זאת, קיימים ארנקים ייחודיים, המעוצבים בשלל סגנונות. כך, למשל, ניתן למצוא ארנקים בצבעים רבים (שחור, חום ואף אדום, ירוק, כחול ועוד), בצורות שונות (בדרך כלל צורה מלבנית או מרובעת), סוגי תפירה ייחודיים (תפרים בסגנון מסויים או ללא תפרים כלל) וכדומה. קיימים גם ארנקים המכילים פרטים קטנים מעוצבים עליהם, ההופכים את את הארנק ועיצובו לייחודיים ויפים יותר.

ארנקים בגדלים שונים

קיימים אנשים אשר אינם אוהבים להשתמש בארנקים בשל הגודל שלהם. עם זאת, חשוב לדעת כי ארנקים איכותיים ניתן להשיג בכל הגדלים:

  • ארנקים גדולים – כשמם כן הם. מדובר בארנקים גדולים, אליהם ניתן להכניס המון כרטיסי אשראי, מטבעות, שטרות, תעודת זהות, פנקס צ'קים וכדומה. על אף שמדובר בארנקים נפוצים יותר בקרב נשים, הרי שניתן למצוא גם ארנקים גדולים יותר המיועדים לגברים, אליהם נוכל להכניס מגוון של דברים איתם עלינו להתנהל על בסיס יומיומי.
  • ארנקים בינוניים – מדובר בארנקים הנפוצים ביותר, שכן מחד, ניתן להכניס אליהם את מרבית הדברים אליהם אנו זקוקים ביום- יום, ומאידך, ניתן גם להכניס אותם לתיק או לכיס מבלי שהם יכבידו עלינו יותר מדיי.
  • ארנקים קטנים – ארנקים קטנים מיועדים בעיקר עבור אנשים שאינם מחזיקים בתיק, ואינם מעוניינים "לסחוב" עמם הרבה דברים. בדרך כלל, את הארנקים הללו ניתן להכניס בקלות לכיס והם אינם מכבידים על בעליהם.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד